مرجع دانشمرجع دانشSIDSIDبانک اطلاعات نشریات کشوربانک اطلاعات نشریات کشورسامانه آزمایشگاهی ساهاسامانه آزمایشگاهی ساهاکانون فارغ التحصیلان منطقه 7کانون فارغ التحصیلان منطقه 7
                                                    دانلود کیبرد فارسی برا کلاس آنلاین همراه راهنما            کانال تلگرام دانشگاه  telegram.me/iaubam


سامانه آموزش مجازی                                 سامانه آموزشیار
                                               
                     www.edu.iau.ac.ir                              vadana21.iauec.ac.ir                      *********************************************************
 
 
 
 
 
 


*********************************************************
-->

نگاه دانشگاه آزاد اسلامی یک نگاه ارزش مداری است

دکتر عباسعلی نورا رئیس منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک ایام خجسته میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) و آغاز دهه مبارکه فجرو گرامیداشت این ایام با حضور در جمع صمیمی اساتید و کارکنان واحد بم گفت:نگاه سازمان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی یک نگاه ارزش مداری است و باید به این نگاه و توجه، ارج نهاد.
دکتر نورا توجه ریاست عالیه دانشگاه به مناطق دورافتاده را از اهمیت خاص عنوان کرد و گفت:نگاه دکتر دانشجو نگاه ارزشی به این مناطق است و نگاه ارزش مداری به مناطق دور افتاده کشور است و نگاه دوم اینکه ما معتقدیم که انقلاب اسلامی،انقلاب فرهنگی بوده است و چیزی بعنوان انقلاب مادی نداریم و اگروضعیت کشورهای چین و روسیه را مطالعه کنیم می بینیم که انقلاب آنان انقلاب مادی می باشد و حتی در حرکت های والستریت که در غرب وجود دارد مادیند. ایشان اظهار داشت:ما که مدعی هستیم حرکت ما در وهله اول انقلاب فرهنگی است و این دلیل نمی شود که ما از رفاه عمومی با توجه به تاکید اسلام غافل باشیم.
وی در ادامه بیان داشت: که ما به رفاه عمومی توجه خاص داریم به همین دلیل نگاه دانشگاه آزاد اسلامی که در سازمان مرکزی است و ماهم که عضوی از شورا هستیم، نگاهی است در جهت نگاه فرهنگی و اولویت اول مسائل فرهنگی می باشد.
رئیس منطقه هفت اذعان داشت:که دکتر دانشجورسماً اعلام کردند که توجه خاص به رفاه عمومی داشته باشیم و از آنجائیکه فشارهایی در جامعه وارد شده وظیفه همه ما این است که در جهت رفاه عمومی حرکت خوبی داشته باشیم و رفاه عمومی یا همطرازی پرسنل با سایر دستگاهها را مد نظر قرار دهیم. و از آنجائیکه دانشگاه آزاد اسلامی از بعضی امتیازات محروم بوده است می طلبد همانطور که به مسائل فرهنگی توجه خاص دارد به مسائل رفاهی آنان نیز توجه جدی داشته باشد چرا که ما معتقدیم بالندگی و پیشرفت، یک رابطه مستقیم به انگیزه کار دارد و انگیزه کار در فضای غیر منسجم و غیر وحدت ایجاد نمی شود.
دکتر نورا در پایان این دیدار ضمن اظهار خرسندی از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم، این واحد را واحدی، منسجم رو به پیشرفت و پویا توصیف کرد و گفت:مهمترین هدف ما کار برای اسلام و برای اعتلای ایران اسلامی است.
 
 

           

       1391/11/11 (6:23:07 AM)

بازگشت
مجموع امتیازات به این مطلب(24)
امتیاز شما به این مطلب ؟ 
star star star star star
نظرات شما در رابطه با این مطلب ؟ (0)

 
 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده