مرجع دانشمرجع دانشSIDSIDبانک اطلاعات نشریات کشوربانک اطلاعات نشریات کشورسامانه آزمایشگاهی ساهاسامانه آزمایشگاهی ساهاکانون فارغ التحصیلان منطقه 7کانون فارغ التحصیلان منطقه 7
                                                    دانلود کیبرد فارسی برا کلاس آنلاین همراه راهنما            کانال تلگرام دانشگاه  telegram.me/iaubam


سامانه آموزش مجازی                                 سامانه آموزشیار
                                               
                     www.edu.iau.ac.ir                              vadana21.iauec.ac.ir                      *********************************************************
 
 
 
 
 
 


*********************************************************
-->

برگزاری جلسات توجیهی(آموزشی) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم

1391/07/26 (11:02:51 AM)

برگزاری جلسات توجیهی(آموزشی) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: سید کریم سجادی راد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم در جمع مدیران گروه،معاون آموزشی ضمن خوشآمد گویی گفت:تعلیم و تربیت دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده، و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد. همچنین مفاهیمی مانند سوادآموزی، کارآموزی، بارآوردن، پروردن، تأدیب، اجتماعی کردن، و... نیز جزئی از «آموزش و پرورش» محسوب می‌شوند یا با آن همپوشی دارند.دربارهٔ مفهوم «آموزش و پرورش» باید درنظر داشت که «آموزش و پرورش» منحصر به افراد، زمان، مکان، یا عمل خاصی نیست. یعنی به طور مشخص «آموزش و پرورش» منحصر به مدرسه، کودکان، یا آموزش دروس خاصی نیست، بلکه «آموزش و پرورش» برای همه، و در هر زمانی (ز گهواره تا گور) و هر مکانی است.
آموزش و پرورش دوباره ساختن یا سازمان دادن تجربه‌است، به منظور اینکه معنای تجربه گسترش پیدا کند و برای هدایت و کنترل تجربیات بعدی، فرد را بهتر قادر سازد.
سجادی راد با اشاره به این موضوع که این واحد دانشگاهی با داشتن فضاها و امکانات آموزشی ،آزمایشگاهها(گیاهشناسی-شیمی و فیزیک و بتون...)،داشتن اساتید خوب می طلبد در جهت آموزش، تلاش مضاعفی صورت بگیرد.
در ادامه محمدعلی باقری پور معاون آموزشی گزارشی از عملکرد این حوزه ارائه کرد و گفت: جلسات منظم هفتگی معاون آموزشی با مدیران گروه آموزشی در جهت حل و فصل و مشکلات دانشجویان ، برگزاری جلسات توجیهی برای دانشجویان جدید الورود بصورت مجزا توسط مدیران گروه انجام گیرد. 

 
 

بازگشت
   
مشاهده خبر(8203)بار
مجموع امتیازات به این خبر(1)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده