مرجع دانشمرجع دانشSIDSIDبانک اطلاعات نشریات کشوربانک اطلاعات نشریات کشورسامانه آزمایشگاهی ساهاسامانه آزمایشگاهی ساهاکانون فارغ التحصیلان منطقه 7کانون فارغ التحصیلان منطقه 7
                                                    دانلود کیبرد فارسی برا کلاس آنلاین همراه راهنما            کانال تلگرام دانشگاه  telegram.me/iaubam


سامانه آموزش مجازی                                 سامانه آموزشیار
                                               
                     www.edu.iau.ac.ir                              vadana21.iauec.ac.ir                      *********************************************************

 
کمیته پاسخگویی


*********************************************************
 
 
 
 
 
 

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‌اى عظیم از رشادتها و دلاور مردیهاست

1394/07/05 (9:05:28 AM)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس وافتتاحییه نمایشگاه (یاران آسمانی) دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و رشادتهای مردان هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مظهر حماسه،دینداری،ایثار و از خود گذشتگی و پایداری و مقاومت ملت شریف ایران اسلامی است. که ما توانستیم با فداکاریها ی دلاورمردان هشت سال دفاع ارزشمند، یک نظامی مبتنی بر ایمان و اتکال به خداوند متعال و باورهای دینی برخاسته از تفکر درست ایجاد نمائیم.                                                                                                                                                                                                                                                                
ایشان هفته دفاع مقدس را یادآور حادثه ای عظیم  از رشادتها و دلاور مردیهای،مردان خداجو عنوان کرد و بیان داشت: ملت سرافراز ایران به دفاع  در برابر تجاوز بیگانگان برخاست و از کیان اسلام و میهن اسلامی سیلی محکمی بر دشمنان وارد ساخت.

در ادامه  مراسم افتتاحییه سرهنگ پاسدار دکتر مسلمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بم گفت: هفته دفاع مقدس ازبرجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی جوانان وجوانمردان رشید وپاک سرشتی است که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا را با عشق پذیرفتند.
ایشان داشتن ولایت و رهبری را یکی از موهبت های الهی برای این نظام دانست وبیان کرد: مردم ایران با برخورداری از رهبری توانا و آگاه، هوشمندانه و با انگیزه های دینی و ملی در مقابل دشمن متجاوز به پاخاست و صحنه های زیبایی از وفاق ملی را به نمایش گذاشت. انگیزه حضور مردم ما دینی، عقیدتی و ملی بود. دفاع ما نبردی صددرصد شرافتمندانه بود و همچنین پیروی از ولایت و رهبری باعث عزت و سربلندی برای همه ی مردم ایران خواهد بود.لازم بذکر است این نمایشگاه به همت دفتر بسیج ،دفتر فرهنگ وهمکاری روابط عمومی واحد برپا شد و به مدت یک هفته دایر می باشد.

بازگشت
   
مشاهده خبر(2234)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 
آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده